You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

RLIC50X115-SZ203012

Poncho ręcznik z kapturkiem 50×115 -ZINGS

Nowy produkt

8 Przedmioty

35,00 zł

Z przyjemnością możemy przedstawić Państwu niezastąpiony

RĘCZNIK Z KAPTURKIEM 50x115cm FROTTE

Ręcznik - poncho o wysokiej gramaturze  niezastąpiony nie tylko łazience, a także na wszelkie wyjazdy. Poncho - ręczniki frotte spełnią oczekiwania wszystkich domowników. Doskonale nadają się na prezent praktycznie na każdą okazję. Ręczniki zostały wykonane z najwyższej jakości bawełny, są miękkie i miłe w dotyku. Mają doskonałą jakość i świetnie wchłaniają wodę. Pomimo wielokrotnego prania, nie tracą koloru i zachowują doskonały fason przez długi czas. Prezentowane ręczniki z kapturkiem to doskonały pomysł na prezent dla każdego miłośnika znanych i lubianych bajek.

Przedstawione  ręczniki licencyjne odznaczają się wyjątkową miękkością, chłonnością i trwałością kolorów. Estetyczne wykończenie dla najbardziej wymagających. Wygodny kaptur pozwala na wysuszenie włosów oraz chroni przed słońcem i wiatrem zaraz po wyjściu z wody.

Posiadamy w sprzedaży produkty wielu znanych i cenionych polskich i zagranicznych producentów.

Oferujemy zarówno ręczniki jak i ściereczki kuchenne z najwyższej jakości bawełny, która sprawia, że ręczniki mają wyjątkową chłonność, miękkość i sprężystość. 

Zdjęcia przedstawiają wygląd produktu, ale prosimy pamiętać, że każdy komputer może wyświetlać kolory według własnych ustawień i właściwości.
Tolerancja wymiarów +/-2%

Produkty powiązane

17 innych produktów w tej samej kategorii: